Kredyt dla bezrobotnych - najlepsze rozwiązanie dla zadłużonych


W tym momencie w naszym państwie poziom bezrobocia plasuje się niestety na dość wysokim stopniu (w tej chwili jest to około dwanaście proc.). Ciężko mówić o wiarygodności statystyk jednak jesteśmy wstanie przyjąć, iż są one zbliżone do rzeczywistości. Położenie jednostek bezrobotnych jest o tyle dokuczliwa, iż z jednej strony nie uzyskują zarobków a z 2-iej nie mają szansy zaciągnąć jakiegokolwiek zobowiązania posiadając jedynie zasiłek dla bezrobotnych. Jednak w ostatnim czasie ujawnił się na rynku usług pożyczkowych zupełnie nowy produkt kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych.
Pożyczki pod zastaw nieruchomoÅci - Podzastaw.org spójrz na to teraz
Jest to z pewnością świetna wiadomość dla każdej osoby, jaka nie ma zatrudnienia a nadchodzą u niej nieprzewidziane wydatki np. potrzeba wymiany piecyka gazowego. Kredyt dla bezrobotnych to szczególny typ kredytu a któregoż zdobycie wiąże się z zespołem wymogów które trzeba spełnić. W 1szej kolejności trzeba powiedzieć, iż taki kredyt to standardowe zobowiązanie przedstawiane na bazie podpisanego oświadczenia. Jest zrozumiałym bowiem, iż ze względów obiektywnych poświadczenia o dochodach uzyskać nie może. W zatwierdzonym oświadczeniu, osobistym podpisem potwierdzamy stan rzeczywisty np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca dostajemy kwotę 2 tys. złotych dochodu na rękę. (umowy cywilne nie są brane pod uwagę w bankach w trakcie starania się o kredyt).

Kredyt dla bezrobotnych jest dostępny także dla osób które to nie mają formalnego potwierdzenia zatrudnienia. Nie oszukujemy się, wielu naszych rodaków pracuje ale dzieje się to bez odprowadzania jakichkolwiek składek.