Pożyczka pod zastaw nieruchomości dostę-na bez BIK


Już teraz warto stwierdzić, że w minionym czasie duże zamieszanie na polskim rynku usług pożyczkowych poczyniła wiadomość o wzroście popularności prywatnych pożyczek. Prym w statystykach wiedzie pożyczka pod zastaw nieruchomości. Znawcy wskazują na okoliczność, iż coraz to szersza grupa naszych rodaków decyduje się na zaciąganie zobowiązań poza układem bankowym.

Dla nas jako dla długoletnich i doświadczonych konsultantów finansowych nie ma w tym nawet minimalnego zaskoczenia. Od dłuższego już czasu obserwowaliśmy tendencję zmiany strategii dawania kredytów przez nasze banki. Dawno już przeminęły czasy, że kredyt uzyskiwał właściwie każdy i to na przysłowiową „gębę”. Stało się to powodem widocznego podwyższenia zobowiązań przeterminowanych, innymi słowy tego typu które to były w sposób nieprawidłowy opłacane. W tej chwili polityka kredytowa zdaje się być o wiele mocniej rygorystyczna. Otrzymanie kredytu w banku jest stosunkowo kłopotliwe i z tym należy wiązać to, że prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jest tak niezmiernie popularna.
pozyczki dla zadluzonych pozyczka hipoteczna
Masa ludzi, które nie orientuje się w zagadnieniach finansów jest w stanie z całą pewnością zapytać „Czymże odróżnia się kredyt w banku od pożyczki pod zastaw nieruchomości”? Główną różnicą jest to kto pożycza nam pieniądze. O ile przy kredycie hipotecznym jest to bank to w tym drugim przypadku jest to osoba prywatna tzw. inwestor. Nie licząc tego istnieją duże różnice w formalnościach jakie powinniśmy załatwić aby uzyskać pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest obarczona względnie mniejszymi formalnościami.