Kredyt dla bezrobotnych - ratunek dla dłuzników


W tym momencie w naszym kraju wysokość bezrobocia plasuje się niestety na dość znacznym stopniu (teraz jest to mniej więcej dwanaście procent). Ciężko mówić o rzetelności danych ale jesteśmy wstanie przyjąć, że są one zbliżone do rzeczywistości. Położenie ludzi bezrobotnych jest o tyle trudna, iż z jednej strony nie uzyskują zarobków a z 2-iej nie mają szansy zaciągnąć jakiegokolwiek pożyczki posiadając jedynie zasiłek dla bezrobotnych. Jednak w minionym czasie pokazał się na rynku usług finansowych nowy produkt kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych. http://podzastaw.org
przejdź do strony internetowej
Będzie to na pewno wspaniała informacja dla każdej osoby, która nie ma zatrudnienia a występują u niej niespodziewane wydatki np. potrzeba naprawy piecyka gazowego. Kredyt dla bezrobotnych to szczególny typ kredytu a którego dostanie wiąże się z zespołem wymagań jakie wypada spełnić. W pierwszej kolejności trzeba stwierdzić, że taki kredyt to typowe zobowiązanie prezentowane na bazie zatwierdzonego oświadczenia. Jest zrozumiałym bowiem, że ze względów obiektywnych zaświadczenia o dochodach pozyskać nie może. W podpisywanym oświadczeniu, własnym podpisem uwierzytelniamy stan faktyczny np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca osiągamy kwotę 2 tys. zł dochodu netto. (umowy cywilne nie są brane pod uwagę w instytucjach bankowych w trakcie starania się o pożyczkę).

Kredyt dla bezrobotnych jest osiągalny też dla osób które nie mają pisemnego potwierdzenia wykonywanej pracy. Nie oszukujemy się, wielu naszych rodaków pracuje ale dzieje się to bez odprowadzania jakichkolwiek składek.