Pożyczka pod zastaw nieruchomości dostę-na bez BIK

http://podzastaw.org
Już dzisiaj trzeba oznajmić, że w ostatnim okresie duże zamieszanie na polskim rynku propozycji finansowych dokonała informacja o wzroście popularności prywatnych pożyczek. Prymat w statystykach prowadzi pożyczka pod zastaw nieruchomości. Eksperci wskazują na okoliczność, iż coraz większa grupa naszych rodaków zgadza się na zaciąganie zadłużeń poza układem bankowym.
Informacje dodatkowe
Dla nas jako dla długoletnich i zawodowych konsultantów finansowych nie ma w tym nawet minimalnego zaskoczenia. Od dłuższego już czasu zaobserwowaliśmy tendencję modyfikacji strategii przyznawania kredytów przez rodzime banki. Dawno już przeminęły czasy, iż kredyt dostawał w zasadzie każdy i to na przysłowiową „gębę”. Doprowadziło to do znacznego powiększenia zobowiązań przeterminowanych, czyli takiego rodzaju które to były w sposób wadliwy opłacane. W tym momencie strategia kredytowa zdaje się być o wiele mocniej rygorystyczna. Zdobycie kredytu w banku jest stosunkowo oporne i z tym pozostaje łączyć to, że prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jest tak niezwykle popularna.

Wiele osób, które nie orientuje się w tematyce finansów może z pewnością zapytać „Czym różni się kredyt w banku od pożyczki pod zastaw nieruchomości”? Główną różnicą jest to kto pożycza nam gotówkę. O ile przy kredycie hipotecznym jest to bank to w tym 2-im przypadku jest to osoba prywatna tzw. inwestor. Oprócz tego są znaczne różnice w formalnościach jakie powinniśmy załatwić aby pozyskać pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest obarczona relatywnie mniejszymi formalnościami.