Kredyt dla bezrobotnych - najlepsze rozwiązanie dla zadłużonych

Widok na stronę wydawcy
W tej chwili w naszym państwie wysokość bezrobocia plasuje się niestety na relatywnie dużym poziomie (aktualnie jest to mniej więcej dwanaście procent). Trudno polemizować o rzetelności statystyk mimo to wolno nam przyjąć, że są one zbliżone do rzeczywistości. Położenie ludzi nieposiadających pracy jest o tyle ciężka, że z jednej strony nie pozyskują przychodów a z 2-giej nie są w stanie zaciągnąć żadnego zobowiązania mając jedynie zasiłek dla bezrobotnych. Jednakże w ostatnim czasie pokazał się na rynku usług pieniężnych nowy artykuł kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych.

Będzie to z pewnością świetna informacja dla każdej osoby, jaka nie posiada pracy a nadchodzą u niej nagłe koszty np. konieczność wymiany piecyka gazowego. Kredyt dla bezrobotnych to szczególny typ kredytu a którego zdobycie łączy się z zespołem wymagań które to należy wykonać. W pierwszej kolejności wypada powiedzieć, iż taki kredyt to typowe zobowiązanie prezentowane na podstawie podpisanego oświadczenia. Jest zrozumiałym bowiem, że ze względów obiektywnych poświadczenia o zarobkach uzyskać nie może. W podpisywanym oświadczeniu, własnym podpisem uwierzytelniamy stan rzeczywisty np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca otrzymujemy sumę 2 tys. pln przychodu netto. (umowy cywilnoprawne nie są brane pod uwagę w bankach w trakcie starania się o kredyt).
pozyczki dla zadluzonych
Kredyt dla bezrobotnych jest osiągalny też dla osób które nie posiadają formalnego potwierdzenia zatrudnienia. Nie oszukujemy się, wielu Polaków pracuje ale odbywa się taki proceder bez odprowadzania jakichkolwiek składek.