Atrakcyjny kredyt dla bezrobotnych, najlepsze oferty, wygodne raty spłaty.


W tej chwili w naszym państwie wysokość bezrobocia plasuje się niestety na stosunkowo znacznym stopniu (w tej chwili jest to blisko 12 procent). Ciężko mówić o wiarygodności danych mimo to jesteśmy wstanie przyjąć, że są one bliskie rzeczywistości. Położenie jednostek nieposiadających pracy jest o tyle trudna, że z jednej strony nie uzyskują zarobków a z 2-giej nie mogą zaciągnąć żadnego pożyczki posiadając jedynie zasiłek dla bezrobotnych. Jednakże w minionym czasie pojawił się na rynku usług pieniężnych absolutnie nowy produkt kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych.

Jest to na pewno świetna wiadomość dla każdej osoby, jaka nie posiada pracy a występują u niej nieprzewidziane wydatki np. potrzeba naprawy piecyka grzewczego. Kredyt dla bezrobotnych to szczególny rodzaj kredytu a którego dostanie łączy się z szeregiem wymogów które powinno się wykonać. W pierwszej kolejności należy stwierdzić, iż tego typu kredyt to typowe zobowiązanie przedstawiane na bazie zatwierdzonego oświadczenia. Jest jasnym bowiem, iż ze względów obiektywnych zaświadczenia o zarobkach uzyskać nie może. W zatwierdzonym oświadczeniu, własnym podpisem potwierdzamy stan faktyczny np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca uzyskujemy kwotę 2 tys. zł przychodu netto. (umowy cywilne nie są brane pod uwagę w bankach podczas starania się o kredyt).

Kredyt dla bezrobotnych jest osiągalny również dla osób które nie mają pisemnego potwierdzenia zatrudnienia. Nie oszukujemy się, wielu Polaków pracuje ale odbywa się taki proceder bez odprowadzania jakichkolwiek składek.